Search
Close this search box.

Örgütsel Gelişim El Kitabı

Bu görselde Örgütsel Gelişim El Kitabının kapağı yeralıyor. Kapak turuncu ve mor renklerden yararlanılarak oluşturulmuş birbirinin içinden geçen yol illüstrasyonundan oluşuyor. Kapağın ortasında "Örgütsel Gelişim: Toplumsal Cinsiyet Eşitliğine Duyarlı Bir Yapı Peşinde" yazısı yer alıyor. Kapağın altında ise DEMOS ve Şiddetsizlik Merkezi'nin logosu bulunuyor.

Örgütsel Gelişim: Toplumsal Cinsiyet Eşitliğine Duyarlı Bir Yapı Peşinde El Kitabı, örgütlenenlerin katılımcılığı, kapsayıcılığı, eşitliği ve adil bir örgütlenmeyi deneyimleyebildiği, dolayısıyla esenlik halini gözeten bir yapıyı hayata geçirmek amacıyla tasarlandı. Kitaptaki yönergeleri adım adım takip ederek bu yapıyı birlikte inşa edebilirsiniz.

Örgütünüzün işleyişinde, karar almalarda, iş takibi ve hesap verebilirlikte, bilginin yaygınlaşma yöntemlerinde içinize sinmeyen, adını koyamadığınız, motivasyonunuzu kıran olumsuzluklar varsa ve sorunları gündemleştirmek zorsa örgüt yapısını ele alarak gözden geçirmek için doğru bir zaman olabilir. Bu el kitabıyla örgütünüzün işleyişinizi açık ve net yönergelerle ele alabilecek ve hep birlikte kabul ettiğiniz bir yapıya ulaşacaksınız.

Paylaşın :
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest