Search
Close this search box.

Çevrimiçi Şiddetsiz Örgütlenme Atölyeleri: Çatışma Dönüştürme

Görsel turuncu zemin üzerine yapılmış bir grafik tasarım. Tasarımın orta kısımında 'çevrimiçi şiddetsiz örgütlenme atölyeleri, çatışma dönüştürme' yazısı bulunuyor. 'Çevrimiçi' yazısı yeşil renkli bir şerit üzerine yazılı. Aynı şekilde 'atölyeleri' ve 'çatışma dönüştürme' yazıları da yeşil renkli bir şerit üzerine konumlandırılmış. Yazıların sol alt kısmında 28 Kasım - 5 Aralık yazısı ve yine hemen sol altında 14.00 yazısı yer alıyor. Tasarımın sağ alt köşe kısmında, Şiddetsizlik Merkezi logosu bulunuyor. Logoda bir çember içerisinde zeytin dalı bulunuyor. Zeytin dalının üst ucu çember dışına çıkmış şekilde duruyor. Logonun altında, Şiddetsizlik Merkezi yazıyor. Tasarımın orta alt kısımında, siddetsizlikmerkezi.org yazıyor.

Şiddetsizlik Eğitim ve Araştırma Merkezi olarak; bireyle örgüt arasında şiddetsiz bağlar kurulmasını ve bunun gelişimini sağlamayı amaçladığımız Çevrimiçi Şiddetsiz Örgütlenme Atölyeleri Serisinin dördüncüsü olan  Çatışma Dönüştürme Atölyesi katılımcılarını arıyor!

Bu atölyede hep birlikte; Çatışmanın ne olduğunu, çatışmaya yaklaşımları ve çatışmanın örgüt içi ilişkileri nasıl etkilediğini tartışmayı; Çatışma dönüşümüne yaklaşımları ve çatışmayı dönüştürme araçlarını konuşmayı planlıyoruz.

İki oturumdan oluşan atölye; 28 Kasım ve 5 Aralık günü Zoom ve atölye için kurgulanmış öğrenme ortamı üzerinden gerçekleşecek.

Sivil toplum örgütü çalışanlarının, gönüllülerinin, üyelerinin ve aktivistlerin katılımına açık olan atölye, 25 kişi ile sınırlı. Başvurular değerlendirilirken, atölye hedefleriyle başvuranların motivasyonlarının uyumu ve örgüt çeşitliliği gözetilecek. Başvuru sonuçları 24 Kasım Salı günü e-posta yoluyla açıklanacak.

Atölye Tarihi: 28 Kasım – 5 Aralık 14.00-16.30

Son Başvuru: 18 Kasım Çarşamba Saat: 23.59

Sorularınız için merhaba@siddetsizlikmerkezi.org adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başvur

Paylaşın :
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest