Search
Close this search box.

Toplumsal Değişim Için Şiddetsiz Kampanya El Kitabı Tanıtım Etkinliğine Davetlisiniz!

Bu görsel beyaz zemin üzerine yapılmış bir grafik tasarım. Görselin soluna Toplumsal Değişim için Şiddetsiz Kampanya El Kitabı’nın kapağı yerleştirilmiş. Sağında “tanıtım etkinliğine davetlisiniz!” yazıyor. Bu yazının altına ise konum ikonu yerleştirilmiş ve yanında POSTANE: Bereketzade Mah. Camekan Sk. No: 9 Galata - Beyoğlu/İstanbul yazıyor. Bunun hemen altında takvim ikonu yerleştirilmiş ve yanında 5 Aralık 2023 18.30 -20.45 yazısı yer alıyor.
Şiddetsizlik Eğitim ve Araştırma Derneği olarak  yürüttüğümüz ve Almanya Konsolosluğu tarafından desteklenen Hak Savunucuları için Şiddetsiz Kampanya Projesi kapsamında hak savunucularının şiddetsiz kampanya planlama konusunda güçlenmelerini sağlamak amacıyla bir dizi faaliyet yürüttük. 2023 yılında bu amaçla şiddetsiz kampanya planlama el kitabı hazırladık. Gerçekleştirdiğimiz projenin sonuna yaklaştık. Türkiye’deki şiddetsiz kampanya deneyimleri üzerine tartışmak ve hazırladığımız el kitabını tanıtmak üzere 5 Aralık 2023 Salı günü saat 18.30’da POSTANE’de buluşuyoruz. 
 
Buluşmaya katılmak için kayıt formunu 4 Aralık Pazartesi günü 18.00’e kadar doldurabilirsiniz.
Bu görsel beyaz fon üzerine yapılmış bir grafik tasarım. Tasarımın sağ üst köşesinde iki turuncu bir pembe renkli daireler var. Bu dairelerin üçü de birbirinden farklı boyutlarda. Sol alt kısımda yine turuncu bir daire bulunuyor. Tasarım bir program akışı takvimi. Sol üst tarafta 'program' yazıyor. 'program' yazısının altında saat aralıkları yazıyor. Her saat aralığının karşısında saat aralıklarında neler yapıldığı yazıyor. Saat aralıkları ve karşısındakiler alt alta sırayla şöyle: 18.00-18.30 kayıt, 18.30-19.00 açılış, açılış yazısının altında ise alt alta şekilde Tolga Kızılay, Şiddetsizlik Merkezi, Filiz Kasap, Şiddetsizlik Merkezi yazıyor, 19.00-20.00 saat aralığının karşısında alt alta 'Türkiye'de şiddetsiz kampanya deneyimleri' , Ege Tok, Aktivist yazıyor. 20.00-20.45 saat aralığının karşısında kokteyl yazıyor.
Yer: POSTANE
Bereketzade Mah. Camekan Sk. No: 9 Galata – Beyoğlu/İstanbul
 
Saat: 18.30 -20.45
Paylaşın :
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest